logo Dušan Hanuš
domů IT služby reference kontakt

IT služby

tvorba aplikací, databází

Kompletní analýza, návrh a implementace (programování) aplikací podle zadání klientů. Nejčastěji jde o databázové aplikace typu server-klient (těžiště aplikace na serveru), popř. server-side (jen na serveru). Není vyjímkou ani tvorba měnších, jednorázových nástrojů. Produkty splňují standardy, jsou v obvyklých případech navrženy v souladu s tzv. architektonickými modely, což umožňuje mimo jiné i snadnou údržbu produktu. Nejčastější řešení jsou na bázi PHP a MySQL. V případě jiných požadavků je možné použít alternativní technologie např. Perl, Bash, Python apod. Můžete se na mě obrátit s jakýmkoliv dotazem – viz kontakty.

tvorba webových stránek

Úzká spolupráce s firmou Pixelhouse s.r.o zaručuje vysokou úroveň grafického zpracování na straně jedné, mé odborné znalosti a zkušenosti pak vysokou kvalitu kódu webových stránek na strně druhé.
Automatizované importy, exporty, zálohy, zasílání, statistické zpracování, algoritmické výpočty apod. – to jsou jen některé příklady možných požadavků. Pro nezávaznou kalkulaci nebo doporučení, využijte některý z kontaktů.

správa (Linux) serverů

Instalace, správa, softwarový servis ale dříve nebo později i přechod na novější hardware. Velmi zkráceně, ale takový je zpravidla životní cyklus serveru. Aby bylo možné zaručit dostupnost, kvalitu služby a bezpečnost dat jsou během všech těchto fází důležité odobrné znalosti a dobré zkušenosti. Že se někde něco pokazí je témeř jisté, jde jen o to kdy se tak stane a jestli jsme dobře připraveni. Ať již jde o servery určené pro internet nebo o intranetové (firemní) servery, můžete mě kontaktovat.

řešení na bází Linuxu

Potřebujete řešení, které vyžaduje spolehlivost nebo jiné speciální vlastnosti linuxu? Miniaturní počítače (Embedded)? GSM/GPRS přenosy ze vzdálených stanic? ...? Mým oblíbeným linuxem je Debian nebo Ubuntu. Jsou to velmi univerzální a robustní distribuce. Rád Vám budu nápomocen.

návrhy počítačových sítí

Potřebujete levně a kvalitně vybudovat nebo konečně zrekonstruovat stávající počítačovou síť? Nechte si nezávazně zpracovat cenu optimálního řešení.

ostatní IT služby

Kromě výše jmenovaného jsem Vám samozřejmě k dispozici v celém spektru IT služeb, určitě nic neztratíte, když se mi zkusíte ozvat a můžeme věc zkonzultovat.